KONUŞMA BÖLÜMÜ

 

TOEFL DERS NOTLARI, kapağından içeriğine TOEFL IBT sınavının ve markasının sahibi ETS tarafından onaylanan ilk ve tek Türkçe TOEFL IBT hazırlık kitabıdır.

TOEFL DERS NOTLARI kitabının başlattığı geleneği www.toefldersnotlari.com adresinde devam ettiriyoruz. Ana dili Türkçe olan sınav adaylarına yönelik sınavın uzmanı tarafından hazırlanan ilk ve en kapsamlı TOEFL IBT kaynağı artık internette.

TOEFL IBT SPEAKING bölümünün bağımsız sorularına (Independent Tasks) verdiğiniz cevaplar TOEFL DERS NOTLARI kitabının yazarı Özgür Kartal başta olmak üzere sınav uzmanları tarafından değerlendirilecektir.  www.toefldersnotlari.com adresine gönderdiğiniz yoruma cevap verdiğiniz soruyu yazmanız ve cevabınızın olduğu ses dosyasını  eklemeniz yeterlidir.

TOEFL IBT SPEAKING bölümünün birleşik sorularına (Integrated Tasks) verdiğiniz cevaplar da değerlendirilecektir. Ancak, soruları hangi kitaptan, CD-ROM’dan ya da internet sitesinden aldığınızın detaylarını cevabınızla birlikte yollamanız gerekmektedir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  • SATIN AL

    TOEFL DERS NOTLARI kitabına SATIN AL sayfasından ulaşabilirsiniz
  • FACEBOOK

  • İPUÇLARI

  • ETÜT-TEOC-ÖZEL DERS-MENTAL ARİTMETİK

    http://www.beylikduzuetutmerkezi.com/ http://www.beylikduzuteog.com/ http://www.dunyaetut.com/ http://www.beylikduzuetut.info/ http://www.beylikduzuozelders.info/ http://www.abacubes.com.tr/