ESSAY GÖNDER

TOEFL IBT WRITING bölümünün 2. sorusu olan bağımsız soru (Independent Task) havuzundaki konulardan biri ile ilgili yazdığınız essaylerinizi bu sayfadan mail ile gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz essayin konusunu IBT de çıkan writing sorularından seçmeniz gerekmektedir (TOEFL IBT Writing soru listesi). Diğer sınavlara ait (örneğin IELTS) kompozisyonlar değerlendirilmeyecektir. Essayinizin konusunu açık bir şekilde belirttiğinizden emin olunuz. 

Essayleriniz TOEFL DERS NOTLARI kitabının yazarı Özgür Kartal başta olmak üzere sınav uzmanları tarafından değerlendirilecektir. Essayleriniz değerlendirildikten sonra siteye eklenecektir.

Örnek essayleri incelemeden, verilen ipuçlarını değerlendirmeden ve son kontrolü yapıp hatalarınızı düzeltmeden yolladığınız kompozisyonlarınızın size katkısının minimum düzeyde olacağını hatırlatırız.

 

  • SATIN AL

    TOEFL DERS NOTLARI kitabına SATIN AL sayfasından ulaşabilirsiniz
  • FACEBOOK

  • İPUÇLARI

  • ETÜT-TEOC-ÖZEL DERS-MENTAL ARİTMETİK

    http://www.beylikduzuetutmerkezi.com/ http://www.beylikduzuteog.com/ http://www.dunyaetut.com/ http://www.beylikduzuetut.info/ http://www.beylikduzuozelders.info/ http://www.abacubes.com.tr/